Najnowsze bieżące informacje

Zamieszczony 5 kwietnia 2018 09:34 przez AdamSzymczak.

Być może dotarła już do Was korespondencja dotycząca rozpoczęcia zapisów do programu Sprawny Dolnoślązaczek na rok szkolny 2018/2019, ale do szkół, które współpracują już z SZS Dolny Śląsk przesyłamy ją z dodatkowymi informacjami na temat bieżących działań w programie.
1. Zapisy klas I szczegółowo opisane są w liście I do szkół. W porównaniu z ub. rokiem zmienia się tylko to, że wypełniacie zgłoszenie na stronie internetowej www.sprawnydolnoslazaczek.pl, a po wygenerowaniu odsyłacie do Gminy lub innego organu prowadzącego szkołę. My stamtąd dostajemy zbiorcze zestawienie zgłoszeń z gminy
2. Zwróćcie uwagę na nową naszą aktywność - cykl festynów Eduballowy Zawrót Głowy. Szukamy organizatorów pierwszych festynów. Zwłaszcza pierwszy festyn chcielibyśmy żeby miał szczególną formę, bo być może odbędzie się on z udziałem większej ilości osób bo chcielibyśmy zaprosić na to wydarzenie nauczycieli z innych szkół, żeby zobaczyli jak taka impreza wygląda. Mogłaby to być również okazja na przekazanie wybranym szkołom sprzętu sportowego zakupionego na Wasze potrzeby. Przypominam, że szkoła/klasa , która zwycięży w każdym z festynów otrzymuje komplet eduballi na własność, a jeżeli szkoła - organizator nie wygra festynu to otrzymuje w nagrodę zestaw sprzętu za 600 zł
3. Zrobiło się ciepło, więc są idealne warunki, żeby rozpocząć na świeżym powietrzu nasze lekcje specjalne: piłkarskie, lekkoatletyczne i lekcje z Mistrzem. Przypominam, że możecie "zamówić" do Waszej szkoły i do Waszych klas I - III uczestniczących w programie znakomitych trenerów lekkiej atletyki i piłki nożnej, którzy poprowadzą lekcje z Waszymi klasami. Prośba, żeby zorganizować to tak, żeby prowadzący miał kilka lekcji pod rząd jednego  dnia. Możecie zaprosić także na lekcję z Mistrzem znanego sportowca, który przyjedzie do Waszej szkoły i poprowadzi lekcję z jedną z klas, a następnie spotka się z dziećmi ( także z innych klas programu) i porozmawia o swojej karierze, o korzyściach z uprawiania sportu, pokaże swoje trofea, itp. Żeby zamówić któreś z w/w lekcji proszę o maila z propozycją dnia i godzin konkretnych lekcji oraz dane kontaktowe do nauczyciela, który koordynował je będzie w Waszej szkole. Uwaga!! jeżeli chcielibyście zamówić lekcje w innej niż la i piłka nożna dyscyplinie - napiszcie. Postaramy się spełnić Waszą prośbę.
4. Przypominamy, że powoli trzeba przygotować się do wiosennych testów sprawnościowych. Niestety tych jesiennych sporo klas nie zrobiło, albo nie wpisało. Wielka prośba o przeprowadzenie testów na wiosnę i wpisanie ich na stronę.
 
Do zobaczenia, mam nadzieję , na festynach eduballowych
 
pozdrawiam
Adam Szymczak
Następny artykuł
Zgłoszenia do programu na rok szkolny 2018/2019
Dodano 5 kwietnia 2018 18:15 przez webmaster
Termin upływa 20. kwietnia! Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
WESOŁYCH ŚWIĄT
Dodano 29 marca 2018 12:46 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej