Konferencje praktyczne programu

Zamieszczony 13 września 2018 09:06 przez AdamSzymczak. Edytowany 13 września 2018 09:15.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego realizujący w klasach I - III w ponad 250 szkołach program Sprawny Dolnoślązaczek rozpoczęli już realizację zajęć wychowania fizycznego zgodnych z założeniami programu. Nauczycieli klas I, zapraszamy na nasze coroczne konferencje szkoleniowe na których chcemy praktycznie pokazać nasze pomysły na realizację pierwszych zajęć z wybranych sprawności programu. Tegoroczne spotkania odbędą się w dniach 24.09 - 3.10 w Łagiewnikach, Głogowie, Oleśnicy i Jeleniej Górze. Zapraszamy nauczycieli do udziału w wybranej lokalizacji i przypominamy, że zajęcia odbywają się wyłącznie z udziałem uczestników szkolenia. Prosimy o zabranie odpowiedniego stroju do ćwiczeń.
Wcześniej bo już 20.09. we Wrocławiu odbędzie się dodatkowa konferencja teoretyczna dla nauczycieli, którzy nie mogli uczestniczyć w czerwcowych spotkaniach. Załączamy w dziale PLIKI na dole strony program konferencji i druk zgłoszeniowy oraz treść listu jaki przesłaliśmy do szkół uczestniczących w programie

Witajcie
Dodano 6 września 2018 08:58 przez AdamSzymczak