Przypominamy o dzisiejszym bezpłatnym webinarium

Zamieszczony 27 stycznia 2021 12:03 przez webmaster.

przeznaczonym dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego i wszystkich tych, którzy lubią być aktywni

Spotkanie online poprowadzi dr Paweł Posłuszny dzisiaj od godziny 18,00, a szerzej piszemy o nim we wcześniejszych postach.
Ponieważ rozpoczynamy tym spotkaniem nowy projekt, który nazwaliśmy Klasa Sprawnych Dolnoślązaczków, jeszcze przed spotkaniem zamieszczamy na kanale Dolnośląski SZS na YouTubie pierwszy z filmów, które mam nadzieję pomogą nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej w ciekawym poprowadzeniu zajęć wf. Wiemy drodzy Państwo jak jest Wam ciężko, skorzystajcie więc z naszych podpowiedzi. Już niedługo, przynajmniej dwa razy w tygodniu, zamieszczać będziemy filmy, które możecie wykorzystać i na lekcjach wf, i podczas przerw: między i śródlekcyjnych, możecie w końcu zaproponować je Waszym uczniom do "zrobienia" w domu, np. z rodzicami, czy rodzeństwem. Wszystkie te filmy pojawiać się będą na playliście "Klasa Sprawnego Dolnoślązaczka. Dzisiejszy zestaw ćwiczeń opracował dr Krzysztof Warchoł z Uniwersytetu Rzeszowskiego, a demonstruje je jego córka Kamila.
Dodaliśmy także nowe filmy z cyklu Mistrzowski WF. Są to zestawy ćwiczeń, które proponują uznani i przyszli Mistrzowie Sportu. Do wcześniej zamieszczonych filmów naszych olimpijek Natalii Czerwonki i Alicji Tchórz, dzisiaj dołożyliśmy filmy z ćwiczeniami od Rafała Omelki, mistrza karate Kamila Rosińskiego i młodych lekkoatletek : Natalii Widawskiej, Anny Łyko i Leny Pajęckiej.
Wszystko to na naszym kanale https://www.youtube.com/channel/UCBUOEtcfcJGXNtgUEEQb8_w
Ćwiczcie dla zdrowia. Subskrybujcie nasz kanał. Powodzenia

Następny artykuł
Pomóżcie stworzyć bibliotekę filmów KSD
Dodano 29 stycznia 2021 12:16 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Zapowiedź cyklu filmów we współpracy z AWF
Dodano 24 stycznia 2021 13:12 przez webmaster
Nasza pomoc dla nauczycieli w powrocie do zajęć po przerwie Czytaj więcej