Pomóżcie stworzyć bibliotekę filmów KSD

Zamieszczony 29 stycznia 2021 12:16 przez AdamSzymczak.

Jak już pewnie wiecie na naszym kanale Dolnośląski SZS na YouTubie www.youtube.com/channel/UCBUOEtcfcJGXNtgUEEQb8_w rozpoczęliśmy zamieszczanie filmów, m.in. z nowego projektu, który nazwaliśmy "Klasa Sprawnych Dolnoślązaczków". 

Na razie filmów jest niewiele, ale trwają przygotowania do stworzenia następnych, a pracują nad nimi, jako wolontariusze, pracownicy Akademii Wychowania Fizycznego z Wrocławia. Filmy pojawią się w przyszłym tygodniu.

Filmy mają Wam pomóc w realizacji lekcji wychowania fizycznego, ale także np. przerw między i śródlekcyjnych, pomóc w "zadaniu" dzieciom, które zostały w domu ćwiczeń do wykonania, czy namówienia rodziców Waszych uczniów do poćwiczenia z dziećmi w domu.

Bardzo zależy nam na tym, żeby osoby, które same tworzą takie filmy pochwaliły się swoimi produkcjami. Po pierwsze mogą to być wspaniałe materiały szkoleniowe, bo ich Twórcami są nauczyciele-praktycy. Po drugie mogą być doskonałą inspiracją dla innych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego do stworzenia podobnych.

Jeżeli nakręciliście jakiś film, który chcielibyście nam "sprzedać", prześlijcie go na adres szs@sport.wroclaw.pl oraz napiszcie krótką zgodę na udostępnienie na kanale Youtube.

" Ja........... wyrażam zgodę na publikację mojego filmu......... na kanale Dolnośląskiego SZS na Youtube" i Wasz podpis.

Czekamy na Wasze propozycje. A może będą nagrody ............

Następny artykuł
Kilkanaście nowych filmów na kanale YouTube
Dodano 31 stycznia 2021 18:45 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Przypominamy o dzisiejszym bezpłatnym webinarium
Dodano 27 stycznia 2021 12:03 przez webmaster
przeznaczonym dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego i wszystkich tych, którzy lubią być aktywni Czytaj więcej