Nabór do programu Sprawny Dolnoślązaczek 2021/2022

Zamieszczony 7 kwietnia 2021 21:26 przez webmaster. Edytowany 8 kwietnia 2021 14:30.

Do szkół województwa dolnośląskiego wysłana została informacja o rozpoczęciu naboru

Nasz program wchodzi w tym roku w skład dużego projektu aktywnościowego Województwa Dolnośląskiego p.t. Sport - Lubię To! w ramach którego Szkolny Związek Sportowy realizuje trzy programy: Sprawny Dolnoślązaczek, Gimnastykę dla Zdrowia i Dolnośląski Eurofit.
Zapraszamy do zapisów klas I na nowy rok szkolny te szkoły, które są z nami od dawna, jak i te nowe, które chcą rozpocząć przygodę Sprawnych Dolnoślązaczków.
Informację na temat nowej edycji znajdziecie w liście wysłanym do szkół. Poprosiliśmy także gminy i inne organy prowadzące szkoły o pomoc przy realizacji programu. Mamy więc nadzieję, że wspólne działania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, szkół, nauczycieli, gmin, dzieci i ich rodziców oraz Szkolnego Związku Sportowego pozwolą na jak najszerszy zasięg działań programowych.
Czekamy na powrót dzieci do szkół, żeby zacząć pierwsze działania w 2021 roku i już nie możemy się doczekać
Wielkanocne życzenia
Dodano 31 marca 2021 11:19 przez webmaster
dla wszystkich Sprawnych Dolnoślązaczków i osób kibicujących programowi. Czytaj więcej