Rodzinne weekendy na sportowo

Zamieszczony 14 września 2021 12:56 przez AdamSzymczak.

Drodzy rodzice, szanowni nauczyciele
Świat w trakcie pandemii COVID19 zmienia się szybko i diametralnie. Jednym z obszarów tych zmian jest, szczególnie nas interesujący, poziom aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin. Jak wszyscy doskonale wiemy - nie są to zmiany korzystne.
 
W związku z powyższym, aby przeciwdziałać zachodzącym, negatywnym zjawiskom, Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk rozpoczął pracę nad tworzeniem propozycji nowego projektu sportowego dla mieszkańców Dolnego Śląska, pt. "Rodzinne Weekendy na Sportowo".
 
Tworząc wstępne ramy tego projektu, mierzymy się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest określenie tematyki spotkań, która najbardziej interesowałaby beneficjentów tego programu. Dlatego też zwracamy się do Was - nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, a także rodziców - jako do bezpośrednich odbiorców proponowanego programu, z prośbą o pomoc w jego powstaniu.
Chcielibyśmy poprosić Was drodzy o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety elektronicznej znajdującej się pod linkiem: https://forms.gle/ZRTD4WTfVWgetpCt6.
 
Opis założeń programu "Rodzinnych Weekendów na Sportowo" zawiera się we wstępie do ankiety - zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Poprzez ankietę chcemy poznać Wasze pomysły i propozycje tematów programu, które będą odpowiadały waszym faktycznym, bieżącym potrzebom oraz problemom związanym z podejmowaniem aktywności fizycznej w życiu codziennym.
 
Realizacja spotkań o zaproponowanej przez Was tematyce ma być treścią i istotą programu "Rodzinnych Weekendów na Sportowo", dlatego ankieta ta jest niezmiernie ważna. Mocno liczymy na Waszą pomoc i serdecznie dziękujemy za poświęcony na jej wypełnienie czas.
 
Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do końca przyszłego tygodnia, tj. do 24 września
 
 
 
 
 
Następny artykuł
XV Dolnośląskie Forum Oświatowe
Dodano 21 września 2021 13:07 przez webmaster
Do trzech razy sztuka....... Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Europejski Dzień Sportu Szkolnego
Dodano 14 września 2021 08:13 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej