XV Dolnośląskie Forum Oświatowe

Zamieszczony 21 września 2021 13:07 przez webmaster.

Do trzech razy sztuka.......

Już w kwietniu, półtora roku temu w kwietniu SZS Dolny Śląsk wraz ze Współorganizatorami chciał przeprowadzić XV edycję Dolnośląskiego Forum Oświatowego, tradycyjnej konferencji nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej zainteresowanych szkolną kulturą fizyczną - nie udało się (powód wiadomy). W tym roku wiosną też planowaliśmy i......... (powód wiadomy). Ale do trzech razy sztuka.

W imieniu Szkolnego Związku Sportowego "Dolny Śląsk", Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie i Liceum Ogólnokształcącego nr II we Wrocławiu zapraszamy na XV Forum pt. "Pozytywna uwaga kluczem do sukcesu dydaktycznego", tym razem organizowanym trochę inaczej niż dotychczas.

Dmuchając na zimne część teoretyczną organizujemy w sobotę 23 października online za pomocą MS Teams. W załączniku znajdziecie zaproszenie na Forum, jego program oraz link do zapisów. Namawiamy do jak najszybszej rejestracji i informujemy, że już teraz wszystkich uczestników części teoretycznej zapraszamy na planowaną na kwiecień 2022 roku, tak lubianą przez uczestników, część praktyczną. Udział w części teoretycznej jest bezpłatny.

Zapraszamy

Załącznik:

Następny artykuł
Europejski Dzień Sportu Szkolnego
Dodano 24 września 2021 21:28 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Rodzinne weekendy na sportowo
Dodano 14 września 2021 12:56 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej