Zaproszenie na XV Dolnośląskie Forum Oświatowe

Zamieszczony 13 marca 2022 14:24 przez webmaster.

II część (praktyczna) konferencji

Uwaga Uczestnicy XV Dolnośląskiego Forum Oświatowego i Nauczyciele, którzy nie wzięli udziału w teoretycznej części Forum, którą zrealizowaliśmy online w październiku 2021roku, a chcieliby wziąć udział w jego części praktycznej
Zapraszamy na drugą - praktyczną część Forum, która odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku (sobota) w obiektach Liceum Ogólnokształcącego Nr II we Wrocławiu i hali MCS przy ul. Parkowej.
 
Forum, którego tematem przewodnim jest "pozytywna uwaga" organizują Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk, Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie i LO Nr II we Wrocławiu przy wsparciu Województwa Dolnośląskiego.
 
Praktyczne zajęcia, na które zapraszamy dzisiaj wynikają z tematów XV Forum, które omawiane były w części teoretycznej, lub zostały zaproponowane przez nauczycieli uczestniczących w poprzednich jego edycjach.
 
Na warsztaty zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zwłaszcza uczestniczących w programie Sprawny Dolnoślązaczek. Dla Was mamy specjalne warsztaty z tematyką dostosowaną do wieku dzieci z którymi pracujecie.
Zaproszenie na Forum znajdziecie na XV_FORUM_OWIATOWE_1.pdf
 
W imieniu organizatorów i lubianych przez Was wykładowców zapraszamy wszystkich chętnych
 
Adam Szymczak
Następny artykuł
Biegi drużynowe i Biegi Sprawnego Dolnoślązaczka
Dodano 28 marca 2022 17:21 przez webmaster
Zapraszamy do Oleśnicy Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
WESOŁYCH ŚWIĄT
Dodano 22 grudnia 2021 11:58 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej