Biegi drużynowe i Biegi Sprawnego Dolnoślązaczka

Zamieszczony 28 marca 2022 17:21 przez webmaster.

Zapraszamy do Oleśnicy

Już za dwa tygodnie, w sobotę 9 kwietnia największa impreza biegowa organizowana przez Szkolny Związek Sportowy.

Jak co roku zapraszamy do Oleśnicy na Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych o Puchary Przewodniczącego SZS Dolny Śląsk Ireneusza Cichego połączony jak zwykle z Biegami SPRAWNEGO DOLNOŚLĄZACZKA.

Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach w Oleśnicy pobiegnie ponad 1000 uczestników ścigając się o jak najlepsze miejsca w biegach indywidualnych oraz tytuły drużynowe dla szkół, których są uczniami. Wynik, jak to w sporcie, ważny, ale najważniejsza jest możliwość pokazania swojej formy sportowej i zamiłowania do tej najbardziej popularnej formy ruchu.

Na specjalnie organizowane biegi zapraszamy dzieci z klas I-III szkół podstawowych. W biegach Sprawnego Dolnoślązaczka mogą wystąpić nie tylko dzieci, które uczestniczą w tym programie, ale także dzieci ze szkół, które być może w ten sposób przekonają się do wzięcia w nim udziału w kolejnych latach.

Współorganizatorzy z WKS Oleśniczanka, Powiatowego SZS i MIKS Junior Oleśnica przygotowują pilnie tą wielką imprezę, a my w imieniu SZS Dolny Śląsk, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrza Oleśnicy pana Jana Bronsia i Starosty Oleśnickiego pana Sławomira Kapicy zapraszamy pod Zamek w Oleśnicy.

Komunikat organizacyjny znajdziecie tutaj, a zgłoszenia w systemie SRS www.srs.szs.pl przyjmujemy wyłącznie do 6.04.2022 roku do godziny 12.00 ZAPRASZAMY

pozdrawiam Adam Szymczak

Następny artykuł
Nabór na rok szkolny 2022/23
Dodano 12 kwietnia 2022 21:36 przez webmaster
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Zaproszenie na XV Dolnośląskie Forum Oświatowe
Dodano 13 marca 2022 14:24 przez webmaster
II część (praktyczna) konferencji Czytaj więcej