Zapraszamy do udziału w MOVE Week

Zamieszczony 12 maja 2023 17:19 przez AdamSzymczak.

Uwaga Nauczyciele realizujący program Sprawny Dolnoślązaczek,

serdecznie Was zaproszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu pn. MOVE Week.

22 maja rozpocznie się dwunasta już odsłona tej inicjatywy, której mamy przyjemność być w tym roku partnerem. MOVE Week (Tydzień Ruchu) to coroczne, globalne wydarzenie, które od swojej pierwszej edycji zgromadziło już ponad 4 miliony uczestników, stając się jednym z największych na świecie akcji promujących korzyści z regularnej aktywności fizycznej.

To Was w szczególności zapraszam do udziału, bowiem koordynator wydarzenia – Fundacja V4Sport wraz z partnerem – Akademią Krokieta i Lamy przygotowali dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej bezpłatne, gotowe materiały do wykorzystania. To propozycja na ruchową przerwę w czasie zajęć albo poranny rozruch, w formie pięciu, krótkich filmów pn. Plan Aktywnych Przerw.

Podejmijcie wyzwanie i dołączcie do tego międzynarodowego święta ruchu!

Jak stać się częścią MOVE Week w trzech prostych krokach?

  1. Zarejestruj swoją szkołę lub wybraną klasę wypełniając krótki formularz: https://forms.gle/XLunp7ke357WFPLEA (najpóźniej 18 maja).
  2. Skorzystaj z Planu Aktywnych Przerw (link do materiałów zostanie przekazany po zarejestrowaniu się). Jeśli masz pomysł i możliwości, możesz również wzbogacić wydarzenie o dodatkowe aktywności.

Uchwyć obchody MOVE Week w swojej placówce na zdjęciach i/lub filmie i zamieść w swoich kanałach komunikacji (na Facebook'u i/lub stronie internetowej) używając hasztagów i oznaczeń #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy"DolnyŚląsk"

  1. Wypełnij krótki raport online: https://forms.gle/Tf6ofFqiuWMbR8dq7 i zdobądź certyfikat dla siebie, swojej placówki i dzieci!

 

Zachęcamy również do zaobserwowania wydarzenia na Facebook'u https://fb.me/e/FKgZCq9f, gdzie znajdują się wszelkie aktualności dotyczące inicjatywy.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu z organizatorem, poprzez adres mailowy: biuro@v4sport.eu

Następny artykuł
Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli klas I
Dodano 5 czerwca 2023 20:38 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Rusza nabór klas I do programu
Dodano 17 kwietnia 2023 18:54 przez AdamSzymczak
Uwaga Szkoły Podstawowe na Dolnym Śląsku Czytaj więcej