Zapraszamy do udziału w AKILIADZIE

Zamieszczony 30 sierpnia 2023 12:42 przez AdamSzymczak. Edytowany 30 sierpnia 2023 12:50.

Szanowni Państwo, 
Chciałbym przekazać, że SZS Dolny Śląsk został Partnerem AKILIADY, projektu do udziału w którym Was zapraszamy. 
Ze względu na naszą współpracę, organizatorzy AKILIADY przygotowali dla Was specjalny kod zniżkowy, który uprawnia do 15% zniżki na zakup poprzez stronę internetową. Kod: AKILIADADS15 .
 
Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w innowacyjnej, ogólnopolskiej inicjatywie pn. AKILIADA. To pierwszy taki w Polsce projekt łączący edukację z ruchem i zabawą, dzięki czemu umożliwia realizację siódmego priorytetu polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2023/2024.
 
Korzyści z udziału
Oprócz wielu korzyści dla dzieci, realizacja projektu przyniesie też wiele wartości w codziennej pracy nauczycieli Państwa placówki, a także wiele korzyści dla całej szkoły, czy przedszkola.

Dzięki dostępnym online, kompleksowym i innowacyjnym materiałom, projekt będzie zarówno przyjemny, jak i łatwy w realizacji. Ze względu na przekrojowy charakter tematyki AKILIADY, można ją realizować w ramach różnych zajęć edukacyjnych (zarówno przedmiotowych, jak i wychowania fizycznego, czy gimnastyki).Udział w projekcie nie wymaga raportowania i uzupełniania dodatkowej dokumentacji.
 
Jak dołączyć do projektu?
Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym projekcie w nowym roku szkolnym, do 15 września br. możecie wykupić taniej dostęp do projektu. Szczegółowy cennik w przedsprzedaży znajduje się na stronie internetowej AKILIADY (www.akiliada.pl) w zakładce “OFERTA”.

Jeśli jednak nie macie możliwości wykupienia dostępu we własnym zakresie, chcielibyśmy zachęcić Was do starań o zdobycie środków finansowych na jego realizację.

Bardzo chętnie w tym pomożemy na każdym etapie.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obowiązuje tylko do 15 września br., w ramach której samorządy mogą zakupić dostęp dla wszystkich nauczycieli kl. 1-3 szkoły podstawowej i nauczycieli najstarszego rocznika wychowania przedszkolnego w Waszej miejscowości/gminie na okres dziesięciu miesięcy.

W przypadku zakupu dostępów przez samorząd, nauczyciele dostaną w pakiecie dodatkowo dostęp do platformy Akademii Krokieta i Lamy, na której znajduje się ponad 300 filmów edukacyjno-ruchowych i 150 ruchowych kart pracy.

Na stronie internetowej AKILIADY w zakładce “DO POBRANIA” (która znajduje się w górnym pasku) dostępne są materiały, które będą pomocne w uzyskaniu finansowania ze środków gminy:

  • plik “PISMO DLA SPONSORA” - wzór gotowego pisma, które należy uzupełnić jedynie o niezbędne informacje i w kolejnym kroku przesłać do odpowiedniej osoby w Urzędzie Miasta;
  • plik “PREZENTACJA DLA SPONSORA” - krótka prezentacja, która z pewnością przyda się przy wysyłce powyższego pisma.

W pliku “AKILIADA DLA NAUCZYCIELI” można również znaleźć więcej informacji o korzyściach z udziału w projekcie dla nauczycieli.
 
 
Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy
pod adresem: kontakt@akiliada.pl
 
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Akademii Krokieta i Lamy
Twórcy AKILIADY
 
Następny artykuł
Nowe info o AKLIADZIE
Dodano 1 września 2023 09:18 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej
Poprzedni artykuł
Dyplomy Sprawnego Dolnoślązaczka
Dodano 19 czerwca 2023 09:05 przez AdamSzymczak
Czytaj więcej